dinsdag, juli 28, 2009

... uit Kronenburg












































































































































12 reacties:

Wendy zei

Hoi Francie, Ik volg al lang je blog en dacht nu zal ik eens een berichtje achterlaten. Ik ben helemaal weg van je fotografiestijl... Echt een voorbeeld voor vele. Ik leer ervan en probeer aan je te denken als ik mijn camera in mijn handen heb. Wat hebben jullie een prachtige vakantie achter de rug zeg. Ik begin me nu steeds meer op die van ons te verheugen want wij gaan ook naar de eifel. Ik hoop dat ik ook veel mooie foto;s kan maken tijdens onze vakantie.

Groetjes Wendy van Hulten.

Ans zei

Wow, geweldig!!! Uhhhh, als jullie volgend jaar nog een plekje over hebben in de auto....... :-)

Maaike zei

ziet er supergaaf uit!

Brigitte aka Scrappassie zei

Prachtige foto's ! En fijn, dat jullie het zo heerlijk hebben gehad ... Leuke herinneringen voor mij, bijna al die dingen hebben wij ook al meerdere keren gedaan, en ook enorm van genoten. Voooral die ijsjes .... :-)

Marga zei

Wat een prachtige foto's weer!!
Een geweldig aandenken aan een mooie vakantie zo te zien. Het plezier straalt er vanaf.

Groetjes,Marga van Bregt

Annemarie zei

Het ziet er echt uit als vakàntie! Heerlijk gewoon! (en wij mogen nog :) Die foto van broer met zus op de rug sprong er wel uit bij mij. Sùper!

Jill zei

Wat leuk dat jullie zo'n geweldige vakantie hebben gehad! En wat een mooie(foto's)soeveniers voor later, om dan opnieuw te genieten!
Wij zijn net terug van de Charente-Maritime, ook heerlijk gehad!
Mmmmmm, ijsjes!!!!!

Angelique zei

Hoi Francine, welkom terug!
Wat een schitterende foto's, je zou je hele huis vol kunnen hangen met 'foto's op canvasdoek', is vast prachtig, vooral die van Marleen met de herten en de jongens opzij erbij is super!

Groetjes en ook nog vele leuke vakantiedagen thuis! Angelique

jojoco zei

Ik vind ze ook helemaal geweldig! Heerlijk, die vakantiesfeer!

Anoniem zei

Dat is een mooie week geweest, zeg! Prachtig!!
XSuus

D@nielle zei

wat een prachtige herinneringen !

Marleen zei

Wow wat een mooie foto's! Ik ben jaleoers. Er zitten er een paar bij, daar heb ik geen woorden voor! Heel mooi! Jullie hebben genoten , dat is wel te zien. Maar we hebben elkaar veel te lang niet gezien. Dus eerdaags een dagje zussenmoment! Groetjes marleen